Vilka är vi?

Skolledning

Sebastian Vanneryr

Rektor
Sebastian Vanneryr
sebastian.vanneryr@jenseneducation.se
Tel: 076-007 74 75

Renee Igevik

Biträdande rektor
Reneé Berlin (undervisar i SO)
renee.berlin@jenseneducation.se
Tel: 070-092 52 96


Våra lärare

Louise Bystedt

Louise Bystedt
Undervisar i NO/Teknik
louise.bystedt@jenseneducation.se

Irina Paulsen

Irinia Paulsen
Undervisar i Musik och Bild
irina.paulsen@jenseneducation.se

Ismael Safa

Ismael Safa
Undervisar i Spanska
ismael.safa@jenseneducation.se

Karin Garellick

Karin Garellick
Undervisar i Svenska & Engelska
karin.garellick@jenseneducation.se

Eva Brown

Eva Brown
Undervisar i Engelska & Svenska
eva.brown@jenseneducation.se

Nina Torbica

Nina Torbica
Klasslärare i åk 6
nina.torbica@jenseneducation.se

Margareta Sjöstrand

Margareta Sjöstrand
Undervisar i Franska & Tyska
margareta.sjostrand@jenseneducation.se

Suzana Skrtic

Suzana Skrtic
Undervisar i Matte & NO
suzana.skrtic@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Undervisar i slöjd
linda.stenberg@jenseneducation.se

Jan Schönfelder

Hemskunskap & skolans elevvärd
Jan Schönfelder
jan.schonfelder@jensenedication.se

 

 


Vårt elevhälsoteam

Morgan Lindgren

Specialpedagog
Morgan Lindgren
morgan.lindgren@jenseneducation.se

Ghazaleh Mardanian

Skolkurator
Ghazaleh Mardanian
ghazaleh.mardanian@jenseneducation.se

Jessica Gassander

Skolsköterska
Jessica Gassander
jessica.gassander@jenseneducation.se