Skolledning

Sebastian Vanneryr

Rektor
Sebastian Vanneryr
sebastian.vanneryr@jenseneducation.se
Tel: 076-007 74 75

Renée Berlin

Bitr rektor & Leg lärare
Renée Berlin
renee.berlin@jenseneducation.se
Tel: 0700- 92 52 96


Våra lärare

Louise Bystedt

Louise Bystedt
Leg lärare

Undervisar i NO/Teknik och Matematik
louise.bystedt@jenseneducation.se

Irina Paulsen

Irina Paulsen
Leg lärare

Undervisar i Musik och Bild
irina.paulsen@jenseneducation.se

Ismael Safa

Ismael Safa
Undervisar i Spanska & HKK
ismael.safa@jenseneducation.se

Avatar

Camilla Olsson
Leg lärare

Undervisar i Engelska & Svenska
camilla.olsson@jenseneducation.se

Eva Brown

Eva Brown
Leg lärare

Förstelärare. Undervisar i Engelska & Svenska
eva.brown@jenseneducation.se

Avatar

Gizella Auer
Leg lärare
Undervisar i NO/Teknik
gizella.auer@jenseneducation.se

Margareta Sjöstrand

Margareta Sjöstrand
Leg lärare

Undervisar i Franska & Tyska
margareta.sjostrand@jenseneducation.se

Suzana Skrtic

Suzana Skrtic
Leg lärare

Undervisar i Matematik & NO
suzana.skrtic@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Leg lärare

Undervisar i slöjd
linda.stenberg@jenseneducation.se

Icon

Mimmi Lindén
Leg lärare

Klasslärare år 6
mimmi.linden@jenseneducation.se

Ross Brown

Ross Brown
Undervisar i Idrott & SO 
ross.brown@jenseneducation.se

 


Vårt elevhälsoteam

Morgan Lindgren

Specialpedagog
Leg lärare

Morgan Lindgren
morgan.lindgren@jenseneducation.se

Ghazaleh Mardanian

Föräldraledig
Ghazaleh Mardanian
ghazaleh.mardanian@jenseneducation.se

Jessica Gassander

Skolsköterska
Jessica Gassander
jessica.gassander@jenseneducation.se
0737 73 19 40

Lisa Eriksson

Kurator
Lisa Eriksson
lisa.eriksson@jenseneducation.se