Välkommen att kontakta oss om du vill boka ett personligt möte eller har några frågor!

 

 

 

Anna Isaksson

Anna Isaksson
Rektor
anna.isaksson@jenseneducation.se
0737 73 10 41

 

 

 
Adress

Adress
Södra Promenaden 60
602 39 Norrköping

Telefon till lärarrummet

Lärarrummet
0737 73 32 45 eller 
0737 33 23 68


 

Viktor Häggström

Viktor Häggström
Leg. lärare
SO/Engelska
viktor.haggstrom@jenseneducation.se

Kristin Lindén

Kristin Lindén
Leg. lärare
Ma/NO
kristin.linden@jenseneducation.se

Carl Skogwik

Carl Skogwik
Leg. lärare
Idrott/Ma
carl.skogwik@jenseneducation.se

Lucyna Andrersson

Lucyna Andersson
Bild och slöjd
lucyna.andersson@jenseneducation.se

Bojan Dedic

Bojan Dedic
Spanska och franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Emil Persson

Emil Persson
 Idrott och psykologi
emil.persson@jenseneducation.se

Christine Wilsson Gutenberg

Christine Wilsson Gutenberg
Leg. lärare i svenska, spanska, engelska och franska christine.gutenberg@jenseneducation.se
 

 

 

 

 

 


ELEVHÄLSOTEAM

Christer Lallerstedt

Christer Lallerstedt
Skolpsykolog
0706 98 04 72christer.lallerstedt@jenseneducation.se

Lena Lulek

Lena Lulek
MLA (Medicinsk lednings-
ansvarig skolsköterska)
0737 73 31 40lena.lulek@jenseneducation.se