Välkommen att kontakta oss om du vill boka ett personligt möte eller har några frågor!

Rektor

Anna Isaksson
Rektor
anna.isaksson@jenseneducation.se
0737 73 10 41

kristin_linden_rund_webb.jpg

Kristin Lindén
Biträdande rektor och lärare i Matematik
kristin.linden@jenseneducation.se0737 73 31 14

Viktor Häggström

Viktor Häggström
Biträdande rektor och lärare i Engelskaviktor.haggstrom@jenseneducation.se
0737 73 31 15

 

Lena Reuterwall.png

Lena Reuterwall
Admin och Coach
lena.reuterwall@jenseneducation.se
0737 73 31 40

 

ELEVHÄLSOTEAM

Rauli

Skolpsykolog
Rauli Sulanko
rauli.sulanko@jenseneducation.se
0737 73 32 38

Eva Furuheim

Eva Furuheim
Skolsköterska
eva.furuheim@jenseneducation.se0737 73 19 66

ErikaAugustson

Erika Augustsson
Specialpedagog och coach
erika.augustsson@jenseneducation.se​​​​​​
0737 73 32 45

Avatar

Skolläkare 
Anna-Lena Lundgren 
Bokas genom skolsköterskan 

Narisma-blomäng

Narsima Blomäng
Kurator
narsima.blomang@jenseneducation.se
0737 72 97 44

Johan Henriksson.png

Johan Henriksson
Skolvärd & Coachansvarig
johan.henriksson@jenseneducation.se
0737 33 23 68


 
Adress

Adress
Södra Promenaden 60
602 39 Norrköping

 


 

David-Åberg

David Åberg
Lärare i Samhällskunskap och
Coach
david.aberg@jenseneducation.se

CarolineGustavsson

Caroline Gustavsson
Skolvärd och Coach
caroline.gustavsson@jenseneducation.se

Carl Skogwik

Carl Skogwik
Lärare i
Idrott/Ma och Coach
carl.skogwik@jenseneducation.se

Lucyna Andrersson

Lucyna Andersson
Lärare i Bild & Slöjd och Coach
lucyna.andersson@jenseneducation.se

Bojan Dedic

Bojan Dedic
Lärare i Spanska och Franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Mia-Andersen

Mia Andersen
Lärare i Hemkunskap
mia.andersen@jenseneducation.se

Christine Wilsson Gutenberg

Christine Wilsson Gutenberg
Förstelärare i Språkutveckling och undervisar i Svenska och Spanskachristine.gutenberg@jenseneducation.se
 

Johan Henriksson

Johan Henriksson
Idrottslärare, Skolvärd & Coachansvarig
johan.henriksson@jenseneducation.se
0737 33 23 68

Filippa-Andersson

Filippa Andersson
Lärare i Musik och Skolvärd
filippa.andersson@jenseneducation.se

August-hedman

August Hedman
Lärare i Samhällskunskap och Coach
august.hedman@jenseneducation.se

Avatar

Maria Lundberg
Lärare Svenska och Engelska
maria.undberg@jenseneducation.se

Simran Kaur

Simran Kaur 
Lärare Naturvetenskap
simran.kaur@jenseneducation.se

Tobias-Bergman

Tobias Bergman
Lärare i Teknik, Fysik och coach
tobias.bergman@jenseneducation.se

CesarLopez

Cesar Lopez
Lärare i Idrott & Coach
ceasar.lopez@jenseneducation.se

Stina Vainio

Stina Vainio
Lärare i Naturvetenskap
stina.vainio@jenseneducation.se

Rihan Aman

Rihan Aman
Lärare i Bild. Slöjd och Coach
rihan.aman@jenseneducation.se

LisaÅberg.

Lisa Åberg
Lärare i Matematik
lisa.aberg@jenseneducation.se