Välkommen att kontakta oss om du vill boka ett personligt möte eller har några frågor!

 

 

 

Anna Isaksson

Anna Isaksson
Rektor
anna.isaksson@jenseneducation.se
0737 73 10 41

 

 

 
Adress

Adress
Södra Promenaden 60
602 39 Norrköping

Telefon till lärarrummet

Lärarrummet
0737 73 32 45


 

Viktor Häggström

Viktor Häggström
Leg. lärare
SO/Engelska, SYV och Hemkunskap
viktor.haggstrom@jenseneducation.se

Kristin Lindén

Kristin Lindén
Leg. lärare
Ma/NO
kristin.linden@jenseneducation.se

Carl Skogwik

Carl Skogwik
Leg. lärare
Idrott/Ma
carl.skogwik@jenseneducation.se

Lucyna Andrersson

Lucyna Andersson
Bild och Slöjd
lucyna.andersson@jenseneducation.se

Bojan Dedic

Bojan Dedic
Spanska och Franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Annika Ahlström

Annika Ahlström
Leg. lärare i Biologi, Kemi, Fysik, Teknik, Bild och Matematik
annika.ahlstrom@jenseneducation.se

Christine Wilsson Gutenberg

Christine Wilsson Gutenberg
Leg. lärare i Svenska, Spanska, Engelska och Franska christine.gutenberg@jenseneducation.se
 

Johan Henriksson

Johan Henriksson
Idrottslärare, Skolvärd & Coachansvarig
johan.henriksson@jenseneducation.se
0737 33 23 68

Lena Reuterwall

Lena Reuterwall
Admin, kurator, coachlena.reuterwall@jenseneducation.se
0737 73 31 40

Samuel Rasmusson

Samuel Rasmusson
Leg. lärare SO, coach
samuel.rasmusson@jenseneducation.se

Emma Gillstam

Elin Gillstam
Leg. lärare Svenska och Religion
elin.gillstam@jenseneducation.se

Simran Kaur

Simran Kaur 
Lärare Matematik, Kemi, Fysik och Biologi
simran.kaur@jenseneducation.se

Daniel Andersson

Daniel Andersson
Lärarstudent i Musik
daniel.andersson@jenseneducation.se

 


ELEVHÄLSOTEAM

Christer Lallerstedt

Christer Lallerstedt
Skolpsykolog
0706 98 04 72
christer.lallerstedt@jenseneducation.se 

Eva Furuheim

Eva Furuheim
Skolsköterska
0737 73 19 66
eva.furuheim@jenseneducation.se