Välkommen att kontakta oss om du vill boka ett personligt möte eller har några frågor!

Rektor

Anna Isaksson
Rektor
anna.isaksson@jenseneducation.se
0737 73 10 41

Erica Augutsson

Erika Augustsson
 Biträdande rektor, specialpedagogiskt uppdrag och coach
erika.augustsson@jenseneducation.se​​​​​​
0737 73 32 45

carl_skogwik_rund_webb.jpg

Carl Skogwik
Biträdande rektor, lärare i matematik och coach 
carl.skogwik@jenseneducation.se
0737 73 31 14

Lena Reuterwall.png

Lena Reuterwall
Admin och Coach
lena.reuterwall@jenseneducation.se
0737 73 31 40

 

 

ELEVHÄLSOTEAM

Rauli

Skolpsykolog
Rauli Sulanko
rauli.sulanko@jenseneducation.se
0737 73 32 38

Eva Furuheim

Eva Furuheim
Skolsköterska
eva.furuheim@jenseneducation.se0737 73 19 66

Viktor Häggström

Viktor Häggström
Lärare i Engelska och studie- och yrkesvägledare
viktor.haggstrom@jenseneducation.se

anna-lena-lundgren

Skolläkare 
Anna-Lena Lundgren 
Bokas genom skolsköterskan 

Narisma-Blomäng

Narsima Blomäng
Kurator
narsima.blomang@jenseneducation.se
0737 72 97 44

Johan Henriksson.png

Johan Henriksson
Coach och elevstöd
Föräldraledig 
johan.henriksson@jenseneducation.se
0737 33 23 68

 

 


 
Adress

Adress
Södra Promenaden 60
602 39 Norrköping

 


 

Christer-Lundgren

Christer Lundgren 
Lärare i matematik, NO och coach
christer.lundgren@jenseneducation.se

Angely

Angely Cisnevik
Lärare i Spanska 
angely.cisnevik@jenseneducation.se

Johan-Sandlbom-porträtt

Johan Sandblom Wideman
 Lärare i svenska och coach
johan.sandblomwideman@jenseneducation.se

Lucyna Andrersson

Lucyna Andersson
Lärare i Bild & Slöjd och Coach
lucyna.andersson@jenseneducation.se

Bojan Dedic

Bojan Dedic
Lärare i Tyska och Franska
bojan.dedic@jenseneducation.se

Rihan Aman

Rihan Aman
Lärare i Bild, Slöjd och Coach
rihan.aman@jenseneducation.se

Christine Wilsson Gutenberg

Christine Wilsson Gutenberg
Förstelärare i Språkutveckling och undervisar i Franska och Spanskachristine.gutenberg@jenseneducation.se

Fbyana Al Hanota

Fbyana Al Hanota
Lärare i Svenska och Coach
fbyana.al.hanota@jenseneducation.se

Filippa-Andersson

Filippa Andersson
Skolvärd
filippa.andersson@jenseneducation.se

Ulrica-Sivert

Ulrica Sivert 
 Lärare i NO och Matematik
ulrica.sievert@jenseneducation.se

Maria Lundberg

Maria Lundberg
Lärare i Svenska, SO och Engelska
maria.lundberg@jenseneducation.se

Stina Vainio

Stina Vainio
Lärare i Naturvetenskap och Coach
stina.vainio@jenseneducation.s

CesarLopez

Cesar Lopez
Lärare i Idrott och Coach
cesar.lopez@jenseneducation.se

Erik Junling

Erik Junling
Lärare i SO och Coach
erik.junling@jenseneducation.se

Daniel Tönnberg

Daniel Tönnberg
Lärare i Hemkunskap och Coach
daniel.tonnberg@jenseneducation.se

Daniel Yalin

Daniel Yalin
Förstelärare inom coachuppdraget, undervisar i SO och Coach
daniel.yalin@jenseneducation.se

Daniel-anderssson

Daniel Andersson
Lärare i NO, Musik och Coach
daniel.andersson@jenseneducation.se

Beatrice Sandberg

Beatrice Sandberg
Lärare i Svenska och Coach
beatrice.sandberg@jenseneducation.se

 

Erica-Andersen-Porträtt

Erica Andersson
Lärare i idrott och skolvärd
erica.andersson@jenseneducation.se

Kristin Lindén

Kristin Lindén
Lärare i matematik, idrott och coach
kristin.linden@jenseneducation.se