Kontakta oss

 

Viktoria Bjurström

Rektor
Viktoria Bjurström
viktoria.bjurstrom@jenseneducation.se
0737 73 18 89


icon_adress

Adress
Rudbecksgatan 36
702 23 Örebro 

Glenn Roswall

Huvudadministratör
Studie- och yrkesvägledare

Glenn Roswall
0737 73 18 67
glenn.roswall@jenseneducation.se



Våra lärare

Jennie Otter

Jennie Otter
Coach årskurs 6A

jennie.otter@jenseneducation.se

Ella Ekblom

Ella Ekblom
Coach årskurs 7A

ella.ekblom@jenseneducation.se 

Leon Giang

Leon Giang
Coach årskurs 7B

leon.giang@jenseneducation.se

Mail

Maria Hornestam
Coach årskurs 8A

maria.hornestam@jenseneducation.se

Robin Pihlblad

Robin Pihlblad
Coach årskurs 8B 

robin.pihlblad@jenseneducation.se

Magnus Westberg

Magnus Westberg
Coach årskurs 9A

magnus.westberg@jenseneducation.se

 

Cristian Seoane Michel

Cristian Seoane Michel
Undervisar i Spanska

cristian.seoane.michel@jenseneducation.se

Åsa Haneskog

Åsa Sundin Haneskog
Lärare i Tyska

asa.haneskog@jenseneducation.se

Mail

Bianca Melo Ekström
Undervisar i MU

bianca.ekstrom@jenseneducation.se

Text before three columns.

Mail

Sara Landholm
Lärare i slöjd

sara.landholm@jenseneducation.se

Mail

Eamonn Murphy
Lärare HKK och Idrott

eamonn.murphy@jenseneducation.se

Mail

Maria Rosenlind
Coach årskurs 7A

maria.rosenlind@jensen


Vårt elevhälsoteam

Mail

Skolkurator
Veronica Segelberg

veronica.segelberg@jenseneducation.se

 

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​