Vilka är vi?

Skolledning

Viktoria Bjurström

Rektor
Viktoria Bjurström

viktoria.bjurström@jenseneducation.se

Glenn Roswall

Administratör
Glenn Roswall

glenn.roswall@jenseneducation.se


Våra lärare

Jennie Otter

Jennie Otter
Coach årskurs 6A

jennie.otter@jenseneducation.se

Ella Ekblom

Ella Ekblom
Coach årskurs 7A

ella.ekblom@jenseneducation.se 

Leon Giang

Leon Giang
Coach årskurs 7B

leon.giang@jenseneducation.se

Elin Granqvist

Elin Granqvist
Coach årskurs 8A

elin.granqvist@jenseneducation.se

Robin Pihlblad

Robin Pihlblad
Coach årskurs 8B 

robin.pihlblad@jenseneducation.se

Magnus Westberg

Magnus Westberg
Coach årskurs 9A

magnus.westberg@jenseneducation.se

 

Cristian Seoane Michel

Cristian Seoane Michel
Undervisar i Spanska

cristian.seoane.michel@jenseneducation.se

Åsa Haneskog

Åsa Sundin Haneskog
Lärare i Tyska

asa.haneskog@jenseneducation.se

Mail

Bianca Melo Ekström
Undervisar i MU

bianca.ekstrom@jenseneducation.se

 


Vårt elevhälsoteam

Louise Joensuu

Skolkurator
Louise Joensuu

louise.joensuu@jenseneducation.se

 

Mail

Skolsköterska
Gudrun Lindblom-Wiberg

gudrun.lindblom-wiberg@jenseneducation.se