Kontakta oss

 

Johan Sanfridsson

Rektor
Johan Sanfridsson
johan.sanfridsson@jenseneducation.se
0737 73 18 20


icon_adress

Post- och besöksadress
Östra Farmvägen 18
212 16 Malmö

icon_sjukanmalan

Sjukanmälan
Sker via Schoolsoft


Administration

Lärarrum
0737 73 19 27

Kurator

Administratör och köansvarig
Ivana Kovacevic
0737 73 18 22
Ivana.kovacevic@jenseneducation.se


Kurator

Skolsköterska
Ingrid Wahlden
0737 73 19 48
ingrid.wahlden@jenseneducation.se

 

Kurator

Kurator
Shabnam Rostami
0737 73 18 99
shabnam.rostami@jenseneducation.se 


Teamet på JENSEN grundskola Malmö

Teamet JENSEN Malmö

Anton Hultén Biträdande rektor
anton.hulten@jenseneducation.se

Sanela Karabegovic Svenska förstelärare / Specialpedagog
sanela.karabegovic@jenseneducation.se

Marko Chukman Matematik
marko.chukman@jenseneducation.se 

Christoffer Strandqvist Andersson SO förstelärare
christoffer.strandqvistandersson@jenseneducation.se

Caroline Ekström Franska / Engelska
caroline.ekstrom-sotto@jenseneducation.se

Cesar Pena Spanska 
cesar.pena@jenseneducation.se 

Andreas Persson Idrott förstelärare 
andreas.persson@jenseneducation.se

Sofia Holm Föräldraledig
sofia.holm@jenseneducation.se

Shabnam Rostami Kurator 
shabnam.rostami@jenseneducation.se 

Ingrid Wahlden 
ingrid.wahlden@jenseneducation.se 

Isabell Celina Persson SV/SO 
isabell.celinapersson@jenseneducation.se 

Ruzica Pajic Föräldraledig
ruzica.pajic@jenseneducation.se 

Anca Damian Bild
anca.damian@jenseneducation.se

Evelina Rastas Engelska / Svenska förstelärare 
evelina.rastas@jenseneducation.se

Filip Radenkovic Assistent
filip.radenkovic@jenseneducation.se

Merita Jahic Slöjd
merita.jahic@jenseneducation.se

Adam Ekholm Musik
adam.ekholm@jenseneducation.se

Anniina Urho Hem- och konsumentkunskap
anniina.urho@jenseneducation.se

Kristoffer Andersson Matematik
kristoffer.andersson@jenseneducation.se

Andreas Sjölin SO
andreas.sjolin@jenseneducation.se

Jonathan Bo Nielsen NO
jonathan.nielsen@jenseneducation.se

Jenny Radeiski Tyska / SYV
jenny.radeiski@jenseneducation.se

Amir Hashemi NO
amir.hashemi@jenseneducation.se