Sebastian Vanneryr

Rektor
Sebastian Vanneryr
sebastian.vanneryr@jenseneducation.se
0760 07 74 75


icon_adress

Besöks- och postadress
Viktoriagatan 17
411 25 Göteborg

icon_sjukanmalan

Sjukanmälan
Sjukanmälan sker via Campus

Saknar du inlogg till Campus?
Kontakta Ghazaleh Mardanian


Renée Berlin

Bitr rektor
Renée Berlin
renee.berlin@jenseneducation.se
0700- 92 52 96

Ghazaleh Mardanian

Administratör
Ghazaleh Mardanian
ghazaleh.mardanian@jenseneducation.se
0737-73 18 98

Malin Nordin

Studie- och yrkesvägledare
Malin Nordin
malin.nordin@jenseneducation.se
0731-44 60 26

 


Våra lärare

Louise Bystedt

Louise Bystedt
Leg lärare

NO/Teknik och Matematik
louise.bystedt@jenseneducation.se

Irina Paulsen

Irina Paulsen
Leg lärare

Musik och Bild
irina.paulsen@jenseneducation.se

Teresia Hansén

Teresia Hansén 
Leg. lärare

Spanska och franska
Undervisar i spanska
teresia.hansen@jenseneducation.se

Avatar

Camilla Olsson
Leg lärare

Engelska & Svenska
camilla.olsson@jenseneducation.se

Eva Brown

Eva Brown
Leg lärare

Förstelärare i Engelska & Svenska
eva.brown@jenseneducation.se

Gizella Auer

Gizella Auer
Leg lärare
NO/Teknik
gizella.auer@jenseneducation.se

Margareta Sjöstrand

Margareta Sjöstrand
Leg lärare

Franska & Tyska
margareta.sjostrand@jenseneducation.se

Suzana Skrtic

Suzana Skrtic
Leg lärare

Förstelärare i Matematik.
Undervisar i matematik och SO
suzana.skrtic@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Leg lärare

Slöjd
linda.stenberg@jenseneducation.se

Mimmi Sjöberg

Mimmi Lindén
Leg lärare

Svenska, Matematik, Engelska åk 6 & HKK
mimmi.linden@jenseneducation.se

Ross Brown

Ross Brown
Undervisar i Idrott & HKK 
ross.brown@jenseneducation.se

 

 


Vårt elevhälsoteam

Morgan Lindgren

Specialpedagog
Leg lärare

Morgan Lindgren
morgan.lindgren@jenseneducation.se

Ghazaleh Mardanian

Kurator
Ghazaleh Mardanian
ghazaleh.mardanian@jenseneducation.se

Maria Hedeback

Skolsköterska
Maria Hedeback maria.hedeback@jenseneducation.se

Måndag och tisdag

Lisa Eriksson

Kurator
Lisa Eriksson
lisa.eriksson@jenseneducation.se

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt christer.lallerstedt@jenseneducation.se
0706-98 04 72