Medarbetare på JENSEN grundskola LINKÖPING

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor!

Rektor

Rektor
Anna Isaksson
anna.isaksson@jenseneducation.se
0737 73 10 41

LumeShala

Administratör
Lume Shala
lume.shala@jenseneducation.se

Kristin Lindén

Biträdande rektor
Kristin Lindén
kristin.linden@jenseneducation.se

Viktor Häggström

Biträdande rektor
Viktor Häggström
viktor.haggstrom@jenseneducation.se


icon_adress

Adress
Sankt Larsgatan 21
Linköping

icon_telefon

Telefonnummer
0737 73 31 37


Emilia Cvetkovic

Emilia Cvetkovic

Lärare i So - Coach åk 8

emilia.cvetkovic@jenseneducation.se

Helene-Hovland

Helen Hovland

Lärare i svenska - Coach åk 9

helen.hovland@jenseneducation.se

JacobHaggberg

Jacob Häggberg

Lärare i Naturvetenskap

jacob.haggberg@jenseneducation.se

 

 

Philip Ylipää

Philip Ylipää

Lärare i musik

philip.ylipaa@jenseneducation.se

Per

Per Brishammar

Lärare i Tyska och Franska
- Coach åk 7 

per.brishammar@jenseneducation.se

 

Angely

Angely Cisnevik

Lärare i Spanska

angely.cisnevik@jenseneducation.se 

 

Niclas-Lindholm-porträtt

Niklas Lindholm

Lärare i Matte - Coach åk 6

niklas.lindholm@jenseneducation.se 

Mozhde Golavar

Mozhde Golavar

Lärare i Engelska, hemkunskap och bild
- Coach åk 7

mozhde.golavar@jenseneducation.se

Michaela

Mikaela Frøshaug

Idrott - Coach åk 8

mikaela.froshaug@jenseneducation.se

Alida

Alida Tibblin

Lärare i Slöjd och Bild 

Alida.tibblin@jenseneducation.se

 

 

 


Elevhälsoteam

Rauli

Skolpsykolog
Rauli Sulanko
rauli.sulanko@jenseneducation.se
0737 73 32 38
 

Alexandra

Skolsköterska
Alexandra Dahlstedt
alexandra.dahlstedt@jenseneducation.se
0737 73 31 37

Avatar

Skolläkare 
Anna-Lena Lundgren 
Bokas genom skolsköterskan