Nina Ramic Toll

Rektor
Nina Ramic
nina.ramic.toll@jenseneducation.se
0737 73 31 37

 

 


icon_adress

Adress
Sankt Larsgatan 21
Linköping

Personalrum

Telefonnummer
0737 73 31 37


Sakarias Bengtsson

Sakarias Bengtsson

Lärare i matematik och NO

sakarias.bengtsson@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Ivonne  Boenke-Donnelly

Lärare i engelska och moderna språk

ivonne.boenke.donnelly@jenseneducation.se

Marie Johansson

Marie Johansson

Lärare i bild, slöjd och hemkunskap

marie.johansson@jenseneducation.se

 

Sebastian Dahlgren

Sebastian Dahlgren

Lärare i matematik, moderna språk och huvudcoach

sebastian.dahlgren@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Emilia Cvetkovic

Lärare i SO, PRAO ansvar

emilia.cvetkovic@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Åsa Nordström

Lärare i svenska och SO

asa.nordstrom@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Minh Dinh

Lärare i idrott

minh.dinh@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Philip Ylipää 

Lärare i musik

philip.ylipaa@jenseneducation.se

 

 


Elevhälsoteam

Christer Skolpsykolog

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Sakarias Bengtsson

Skolsköterska
Alexandra Andersson
alexandra.andersson1@jenseneducation.se

0729 837066

Sakarias Bengtsson

Kurator
Emma Lejonqvist
emma.lejonqvist@jenseneducation.se