Medarbetare på JENSEN grundskola LINKÖPING

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor!

Nina Ramic

Rektor
Nina Ramic
nina.ramic.toll@jenseneducation.se
0737 73 31 37

Lume Shala

Skolvärdinna/administratör
Lume Shala
lume.shala@jenseneducation.se


icon_adress

Adress
Sankt Larsgatan 21
Linköping

Personalrum

Telefonnummer
0737 73 31 37


Sakarias Bengtsson

Sakarias Bengtsson

Lärare i Matematik och NO

sakarias.bengtsson@jenseneducation.se

Ivonne Boenke Donnely

Ivonne Boenke-Donnelly

Lärare i Moderna språk

ivonne.boenke.donnelly@jenseneducation.se

Hedda Andersson

Hedda Andersson

Skolvärdinna

hedda.andersson@jenseneducation.se

 

Sebastian Dahlgren

Sebastian Dahlgren

Lärare i Matematik, Moderna språk och coach år 6

sebastian.dahlgren@jenseneducation.se

Emilia Cvetkovic

Emilia Cvetkovic

Lärare i SO, coach år 7

emilia.cvetkovic@jenseneducation.se

Åsa Nordström

Åsa Nordström

Lärare i Svenska och SO, coach år 9

asa.nordstrom@jenseneducation.se

Minh Dinh

Minh Dinh

Lärare i Idrott

minh.dinh@jenseneducation.se

Philip Ylipää

Philip Ylipää 

Lärare i Musik

philip.ylipaa@jenseneducation.se

Helena Roxå

Helena Roxå

Coach år 8

helena.roxa@jenseneducation.se

 

 

 

 


Elevhälsoteam

Christer Skolpsykolog

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Sakarias Bengtsson

Skolsköterska
Alexandra Andersson
alexandra.andersson1@jenseneducation.se

0729 837066

Emma Lejonqvist

Kurator & SYV
Emma Lejonqvist
emma.lejonqvist@jenseneducation.se