Iryna Andersson

Bitr Rektor
Iryna Andersson
iryna.andersson@jenseneducation.se
0737 73 31 37


icon_adress

Adress
Sankt Larsgatan 21
Linköping

Personalrum

Telefonnummer
0737 73 31 37


Anahi

Anahi Medina

Lärare i spanska

anahi.medina@jenseneducation.se

Helena Roxå

Helena Roxå

Lärare i Svenska, idrott och coach

helena.roxa@jenseneducation.se

Iryna Andersson

Iryna Andersson

Bitr rektor
Lärare i Engelska

iryna.andersson@jenseneducation.se

Marie Johansson

Marie Johansson

Lärare i bild, slöjd och hemkunskap, coach

marie.johansson@jenseneducation.se

Sebastian Dahlgren

Sebastian Dahlgren

Lärare i matematik, NO och huvudcoach

sebastian.dahlgren@jenseneducation.se

Matti

Matti Paananen

Lärare i SO och coach

matti.paananen@jenseneducation.se

 


Elevhälsoteam

Christer Skolpsykolog

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Susanne Björn

Skolsköterska
Lena Lulek
lena.lulek@jenseneducation.se
076-9496724

 

 Jenny Winell

Kurator
 Jenny Winell
jenny.winell@jenseneducation.se