Sanna Roth

Rektor
Sanna Roth
sanna.roth@jenseneducation.se

Iryna Andersson

Bitr Rektor
Iryna Andersson
iryna.andersson@jenseneducation.se
0737 73 31 37

 


icon_adress

Adress
Sankt Larsgatan 21
Linköping

Personalrum

Telefonnummer
0737 73 31 37


Sakarias Bengtsson

Sakarias Bengtsson

Lärare i matematik och NO

sakarias.bengtsson@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Ivonne  Boenke-Donnelly

Lärare i engelska och moderna språk

ivonne.boenke.donnelly@jenseneducation.se

Iryna Andersson

Iryna Andersson

Bitr rektor
Specialpedagogiska kompetens

iryna.andersson@jenseneducation.se

Marie Johansson

Marie Johansson

Lärare i bild, slöjd och hemkunskap

marie.johansson@jenseneducation.se

Sebastian Dahlgren

Sebastian Dahlgren

Lärare i matematik, moderna språk och huvudcoach

sebastian.dahlgren@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Emilia Cvetkovic

Lärare i SO, PRAO ansvar

emilia.cvetkovic@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Erica Johansson

Lärare i svenska och SO

erica.johansson@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Philip Ylipää 

Lärare i musik

philip.ylipaa@jenseneducation.se

Sakarias Bengtsson

Minh Dinh

Lärare i idrott

minh.dinh@jenseneducation.se

 


Elevhälsoteam

Christer Skolpsykolog

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Sakarias Bengtsson

Skolsköterska
Lena Lulek
lena.lulek@jenseneducation.se
076-9496724

 

Sakarias Bengtsson

Kurator
 Emma Östlund
emma.ostlund@jenseneducation.se