Medarbetare på JENSEN grundskola Sickla

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor!


emil-burman

Rektor
Emil Burman
emil.burman@jenseneducation.se
0737 73 13 08

Isabelle

Isabelle Ekholm
Administratör 
isabelle.ekholm@jenseneducation.se
0737 73 33 86

Erlandsson

Madicken Erlandsson 
Receptionist 
madicken.erlandsson@jenseneducation.se
0737 33 29 19


 
icon_adress

Besöks- och postadress
Planiavägen 15-17
131 54 Nacka

 

 

 

 

Arbetslag låg: 073 733 41 25
Arbetslag mellan: 0737 33 35 76
Arbetslag hög: 0737 33 41 61
Fritids: 0737 33 57 46


suad-aliev

Suad Aliev
Fritidsledare, Klass FA 
suad.aliev@jenseneducation.se

Mimmi Wetterholm

Mimmi Wetterholm
Legitimerad lärare i MA, BI, FY, KE, TK, BL, SV/SVA 
mimmi.wetterholm@jenseneducation.se

Oskar Hallberg

Oskar Hallberg 
Legitimerad lärare i BL och coach 5A
oskar.hallberg@jenseneducation.se

Ronja Gustavsson.

Ronja Gustafsson
Legitimerad lärare F-3, coach 3A
ronja.gustafsson@jenseneducation.se

Sofie Söder

Sofie Söder
Legitimerad lärare i SO, NO och coach 4A
sofie.soder@jenseneducation.se

Erica Strandberg

Erica Strandberg
Legitimerad lärare F-3 och coach 2B
erica.strandberg@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Legitimerad lärare i SL och coach 7C & 7D
linda.stenberg@jenseneducation.se

Antonio Gallego

Antonio Gallego
Legitimerad lärare i SP, SO och coach 9Bantonio.gallego@jenseneducation.se

Leonard D. Cooper

Leonard D. Cooper
Legitimerad lärare i EN, SV/SVA, och coach 9C
leonard.dagarp-cooper@jenseneducation.se

Karin Mogert

Karin Mogert
Legitimerad lärare i BI, EN, FY, KE, MA, SV och coach FB
karin.mogert@jenseneducation.s

Päivi Tuomi

Päivi Tuomi
Legitimerad lärare i TY, SV, EN, NO, MA
paivi.tuomi@jenseneducation.se

Robert Gabert

Robert Gabert
Köksmästare
robert.gabert@jenseneducation.se

Despina Avramidis

Despina Avramidis
Legitimerad lärare F-3 coach FA
despina.avramidis@jenseneducation.se

Abby Abeshi

Abby Abeshi
Fritidsledare, klass 1A
abby.ceison@jenseneducation.se

Ran Ebisawa Ståhl

Ran Ebisawa Ståhl
Legitimerad lärare MA, coach 8B & 8C 
ran.ebisawa@jenseneducation.se

Emelie Berglund

Emelie Berglund
Fritidsledare, Klass 3A 
emelie.berglund@jenseneducation.se

Selma Redzic

Selma Redzic
Legitimerad lärare MA och coach 2A
selma.redzic@jenseneducation.se

Sife-Sellami

Sife Cherkaoui
Legitimerad lärare IDH och coach 6A
sife-eddine.cherkaoui@jenseneducation.se

Alexandra Odendotter

Alexandra Odendotter 
Legitimerad lärare SV/SO coach 5A & 6A alexandra.odendotter@jenseneducation.se 

Fanny Moberg

Fanny Moberg
Legitimerad lärare SV, coach 7A  fanny.moberg@jenseneducation.se

Sofia Kalamboki.

Sofia Kalamboki
Legitimerad lärare EN, coach 8B
sofia.kalamboki@jenseneducation.s
 

 
Linda Skylling

Linda Skylling
Legitimerad lärare F-3, fritidspedagog och coach FA (Föräldraledig)
linda.skylling@jenseneducation.se

Darish-Adnieh

Dariush Adineh
Legitimerad lärare, undervisande i NO och teknik åk 8A, coach dariush.adineh@jenseneducation.se

Westberg

Lovisa Westberg
Legitimerad lärare F-3 coach 1A 
lovisa.westberg@jenseneducation.se
 

Jansson

Agnieszka Jansson 
Legitimerad lärare i HKK, coach 9B,9C och 9D
agnieszka.jansson@jenseneducation.se

Martin-sundgren

Martin Sundgren
Djurgårdens skol IF
martin.sundgren@jenseneducation.se 

vithlani

Frida Navlet Vithlani 
Legitimerad lärare i BL och fritidslärare, klass 2B
frida.navlet@jenseneducation.se
 

 
Camilla Raask

Camilla Raask
Lärare i musik och coach 8A & 8C
camilla.raask@jenseneducation.se

veronicalarsson

Veronica Larsson 
Studie- och yrkesvägledare 
 veronica.larsson@jenseneducation.se

hamad

Sabrin Sayed Hamad
Legitimerad lärare i SO och EN och coach 7C
sabrin.sayed.hamad@jenseneducation.se
 

 
smedberg

Jessica Smedberg
Legitimerad lärare i SV/SVA och coach 8C
jessica.smedberg@jenseneducation.se 

Tagguaripano

Alvin Taguaripano
Legitimerad lärare i SP och IDH och coach 7D
alvin.taguaripano@jenseneducation.se

höckefors

Bo Höckerfors
Legitimerad lärare i SL och coach 7A & 7B
bo.hockerfors@jenseneducation.se 

 
 
roni-tekes.

Roni Tekes
Legitimerad lärare i IDH och fritidslärare, klass 2A
roni.tekes@jenseneducation.se 

Sandra

Sandra Rundberg
Legitimerad fritidslärare och klass FB
sandra.rundberg@jenseneducation.se

olga

Olga Apartseva
 Legitimerad lärare MA och coach 7B
olga.apartseva@jenseneducation.se 

 
 
sickla-portrlätt

Jonatan Lindevall
Legitimerad lärare IDH
jonatan.lindevall@jenseneducation.se

Sanaz Sahidi

Sanaz Sahidi
Coach 2B
sanaz.sahidi@jenseneducation.se

 

 

 

ELEVHÄLSOTEAM

  
  
tomas-käll-porträtt

Skolpsykolog
Tomas Käll
tomas.kall@jenseneducation.se 

  
Helene-Tamm

Kurator
Hélène Tamm 
helene.tamm@jenseneducation.se

Sharzad Farmand.

Specialpedagog
Shahrzad Farmand
shahrzad.farmand@jenseneducation.se
073-773 33 06

Emelie Westrén

Skolsköterska
Emelie Westrén
0737 33 60 76