Medarbetare på JENSEN grundskola Sickla

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor!

Johanna Grahn

Administratör
Johanna Grahn
johanna.grahn@jenseneducation.se
0737 33 29 19

Emil Burman

Rektor
Emil Burman
emil.burman@jenseneducation.se
0737 73 13 08

Kristina Buki.

Biträdande rektor
Kristina Büki
Kristina.buki@jenseneducation.se 
0737 73 31 39


 
icon_adress

Besöks- och postadress
Planiavägen 15-17
131 54 Nacka

 

 

 

 

Arbetslag låg: 073 733 41 25
Arbetslag mellan: 0737 33 35 76
Arbetslag hög: 0737 33 41 61
Fritids: 0737 33 57 46


Rasmus Ström

Rasmus Ström
Legitimerad lärare i IDH och SO coach åk 7
Rasmus.strom@jenseneducation.se 

Mimmi Wetterholm

Mimmi Wetterholm
Legitimerad lärare i MA, BI, FY, KE, TK, BL, SV/A
mimmi.wetterholm@jenseneducation.se

Oskar Hallberg

Oskar Hallberg 
Legitimerad lärare i BL
oskar.hallberg@jenseneducation.se

Ronja Gustavsson.

Ronja Gustafsson
Legitimerad lärare F-3, coach åk2 
ronja.gustafsson@jenseneducation.se

Sofie Söder

Sofie Söder
Legitimerad lärare i SO och NO
sofie.soder@jenseneducation.se

Erica Strandberg

Erica Strandberg
Legitimerad lärare F-3 coach åk 3
erica.strandberg@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Legitimerad lärare i SL
linda.stenberg@jenseneducation.se

Antonio Gallego

Antonio Gallego
Legitimerad lärare i SP och SO
antonio.gallego@jenseneducation.se

Leonard D. Cooper

Leonard D. Cooper
Legitimerad lärare i EN, SV/A)
leonard.dagarp-cooper@jenseneducation.se

Karin Mogert

Karin Mogert
Legitimerad lärare i BI, EN, FY, KE, MA, SV
karin.mogert@jenseneducation.s

Päivi Tuomi

Päivi Tuomi
Legitimerad lärare i Ty, SV, EN, NO, MA
paivi.tuomi@jenseneducation.se

Robert Gabert

Robert Gabert
Köksmästare
robert.gabert@jenseneducation.se

Despina Avramidis

Despina Avramidis
Legitimerad lärare F-3 coach åk 1
despina.avramidis@jenseneducation.se

Abby Abeshi

Abby Abeshi
Fritidsledare
abby.ceison@jenseneducation.se

Ran Ebisawa Ståhl

Ran Ebisawa Ståhl
Legitimerad lärare MA, coach åk 7 
ran.ebisawa@jenseneducation.se

Emelie Berglund

Emelie Berglund
Fritidsledare
emelie.berglund@jenseneducation.se

Selma Redzic

Selma Redzic
Legitimerad lärare MA, coach åk 6
selma.redzic@jenseneducation.se

Sife-Sellami

Sife Cherkaoui
Legitimerad lärare IDH, coach åk 5
sife-eddine.cherkaoui@jenseneducation.se

Alexandra Odendotter

Alexandra Odendotter 
Legitimerad lärare SV/SO coach åk 4-5 alexandra.odendotter@jenseneducation.se 

Fanny Moberg

Fanny Moberg
L
egitimerad lärare SV, coach åk 7  fanny.moberg@jenseneducation.se

Sofia Kalamboki.

Sofia Kalamboki
Legitimerad lärare EN, coach åk 7 
sofia.kalamboki@jenseneducation.se

Anna Fontaine

Anna-Beatrice la Fontaine
Lärare HKK, coach åk 7
anna.beatrice.lafontaine@jenseneducation.se

Linda Skylling

Linda Skylling
Legitimerad lärare F-3, fritidspedagog
linda.skylling@jenseneducation.se

Darish-Adnieh

Dariush Adineh
Lärare i NO, coach åk 7
dariush.adineh@jenseneducation.se
 

Camilla Raask

Camilla Raask
Lärare i musik, coach åk 7
camilla.raask@jenseneducation.se

Suad Aliev

Suad Aliev
Fritidsledare
suad.aliev@jenseneducation.se

Alexander Cadjo

Alexander Cadjo
Fritidsledare
alexander.cadjo@jenseneducation.se
 

 

 

ELEVHÄLSOTEAM

   
   
Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedt
christer.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

   
Helene-Tamm

Kurator
Hélène Tamm 
helene.tamm@jenseneducation.se

 

Skolsköterska

Dyna Alcartado

Dyna Alcartado
dyna.alcartado@jenseneducation.se
073 733 60 76

 

Sharzad Farmand.

Specialpedagog
Shahrzad Farmand
shahrzad.farmand@jenseneducation.se
073-773 33 06

 

Avatar

Studie och Yrkesvägledare (SYV)
Yvette Hammar