Medarbetare på JENSEN grundskola Sickla

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor!

Anna Tronelius

Rektor
Anna Tronelius 
anna.tronelius@jenseneducation.se
0737 73 13 08

Viktoria Bjurström

Biträdande skolchef
Viktoria Bjurström
viktoria.bjurstrom@jenseneducation.se
0737 73 18 89


 

Johanna Grahn

Admin
Johanna Grahn
johanna.grahn@jenseneducation.se
0737 33 29 19

 


 
icon_adress

Besöks- och postadress
Planiavägen 15-17
131 54 Nacka

 
Telefon

Arbetslag låg: 073 733 35 76
Arbetslag mellan: 0737 33 35 76
Arbetslag hög: 0737 33 41 61
Fritids: 0737 33 57 46


Anna Lundberg

Anna Lundberg
Legitimerad lärare i GE, HI, IDH, MA, MU, RE, SH, SV/A
anna.lundberg@jenseneducation.se

Mimmi Wetterholm

Mimmi Wetterholm
Legitimerad lärare i MA, BI, FY, KE, TK, BL, SV/A
mimmi.wetterholm@jenseneducation.se

Oskar Hallberg

Oskar Hallberg 
Legitimerad lärare i BL
oskar.hallberg@jenseneducation.se

Sofia Storm

Sofia Storm
Legitimerad lärare i BI, FY, KE, MA, SV/A
sofia.storm@jenseneducation.se

Johanna Grandelius

Johanna Grandelius
Legitimerad lärare i BI, GE, HI, MA, RE, SH, SV/A
johanna.grandelius@jenseneducation.se

Sofie Söder

Sofie Söder
Legitimerad lärare i SO och NO
sofie.soder@jenseneducation.se

Eva Ohlsson

Eva Ohlsson
Legitimerad lärare i MU
eva.ohlsson@jenseneducation.se

Antonio Gallego

Antonio Gallego
Legitimerad lärare i SP och SO
antonio.gallego@jenseneducation.se

Leonard D. Cooper

Leonard D. Cooper
Legitimerad lärare i EN, SV/A)
leonard.dagarp-cooper@jenseneducation.se

Linda Stenberg

Linda Stenberg
Legitimerad lärare i SL
linda.stenberg@jenseneducation.se

Louisa Eriksson

Loisa Eriksson
Legitimerad lärare i MA, SV, EN, SO, NO
loisa.eriksson@jenseneducation.se

Karin Mogert

Karin Mogert
Legitimerad lärare i BI, EN, FY, KE, MA, SV
karin.mogert@jenseneducation.se

Jim Wickbom

Jim Wickbom
Fritidsledare
jim.wickbom@jenseneducation.se

Elin Bergström

Elin Bergström
Legitimerad lärare i MA, SV, EN, SO, NO
elin.bergstrom@jenseneducation.se

Abby Abeshi

Abby Abeshi
Fritidsledare
abby.ceison@jenseneducation.se

Gabriella Larses

Gabriella Larses
Fritidspedagog & Team leader
gabriella.larses@jenseneducation.se

Päivi Tuomi

Päivi Tuomi
Legitimerad lärare i Ty, SV, EN, NO, MA
paivi.tuomi@jenseneducation.se

Emelie Berglund

Emelie Berglund
Fritidsledare
emelie.berglund@jenseneducation.se

Jesper Wahlund

Jesper Wahlund
Lärare
jesper.wahlund@jenseneducation.se

Charlotta Andersson

Charlotta Andersson
Lärare mot fritidshem & lärare IDHcharlotta.andersson@jenseneducation.se

Sandra von Knorring

Sandra von Knorring
Legitimerad lärare i MA, NO, SO, SV, TK
sandra.von-knorring@jenseneducation.se

Patrik Sellgren

Patrik Sellgren
Köksmästare
patrik.sellgren@jenseneducation.se

 

 


 

ELEVHÄLSOTEAM

Christer Lallerstedt

Christer Lallerstedt
Skolpsykolog
0706 98 04 72christer.lallerstedt@jenseneducation.se 

Lena Mårsén

Lena Mårsén
Skolsköterska
lena.marsen@jenseneducation.se
0737 33 60 76

Erika Vontaire

Erika Vontaire
Speciallärare & Pedagogisk samordnare
erika.vontaire@jenseneducation.se