Julia Brandell

Rektor
Julia Brandell
julia.brandell@jenseneducation.se
0700 90 41 72 

Vid frågor angående köplats - kontakta vår administratör

 

 

Anneli Östlund

Administratör
Anneli Östlund
anneli.ostlund@jenseneducation.se
0737 73 18 60
Telefontid 07.30 - 11.30

 

Besöksadress

Lärarrummet
 0737 731 861

Besöksadress

Besöksadress
Alstaviksvägen 21
 Stockholm

icon_sjukanmalan

Sjukanmälan
Sker via Campus


Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedtchrister.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Lena S

Kurator
Lena Sevilää,
Coach 6A
lena.sevilaa@jenseneducation.se
0737 73 18 94 

Bild

Studie-och yrkesvägledare
Pernilla Ivier
pernilla.ivier@cultor.se 

Sandra Boge

Skolsköterska
Sandra Boge
sandra.boge@jenseneducation.se

Eva Blomqvist Håkansson

Skolläkare
Eva Blomqvist Håkansson

Anne Arvidsson

Anne Arvidsson
Specialpedagog
anne.arvidsson@jenseneducation.se

Riyadh Mayouf

Riadh Mayouf
Lärare i Franska och Spanska, 
Coach 8A
riadh.mayouf@jenseneducation.s

Robin Persson

Robin Persson
Lärare i Idrott & hälsa,
Coach 9B
robin.persson@jenseneducation.s

Alexandra Padilla

Alexandra Padilla 
Lärare i Svenska,
Coach 9Aalexandra.padilla@jenseneducation.s

 
Marion Wakim

Marion Wakim
Lärare i Engelska,
Coach 6B
marion.wakim@jenseneducation.s

Felix Engman

Felix Engman
Lärare i Matematik,
Coach 7B
felix.engman@jenseneducation.se

Rebecca Rönström

Rebecca Rönström
Lärare i Svenska och SO,
Coach 7A
rebecca.ronstrom@jenseneducation.s

Nicolina Gull

Nicolina Gull
(föräldraledig)
Lärare i Engelska & Matematik
nicolina.gull@jenseneducation.s

Patrik Agemalm

Patrik Agemalm
Lärare i Bild & Musik,
Coach 9A
patrik.agemalm@jenseneducation.se

Lottie Hermansson

Lottie Hermansson
Lärare i SO,
Coach 8A
lottie.hermansson@jenseneducation.se

 

Jan Craenen

Jan Craenen
Lärare i NO, Franska och Tyska,
Coach i 6B
jan.craenen@jenseneducation.se

Justine Andersson

Justine Andersson
Lärare i Slöjd och Hemkunskap
justine.andersson@jenseneducation.se

Janna Matsson

Janna Matsson
Lärare i NO och Matematik,
Coach i 6A
janna.matsson@jenseneducation.se