Katri Salander

Rektor
Katri Salander
katri.salander@jenseneducation.se
0700 90 41 72‬

Icon

Bitr. Rektor
Julia Brandell
julia.brandell@jenseneducation.se
0737 73 18 61

Besöksadress

Lärarrummet
 0737 731 861

Besöksadress

Besöksadress
Alstaviksvägen 21
 Stockholm

icon_sjukanmalan

Sjukanmälan
Sker via Schoolsoft


Anneli Östlund

Administratör
Anneli Östlund
anneli.ostlund@jenseneducation.se
072 250 40 47
Telefontid 07:30 - 12.00

Lena S

Kurator
Lena Sevilä
lena.sevila@jenseneducation.se
0737 73 18 94 

Icon

Studie-och yrkesvägledare
Frida Westberg Atteman
frida.westberg@jenseneducation.se

Icon

Skolsköterska
Marianne Liljeholt
marianne.liljeholt@jenseneducation.s
​073-773 31 16​

Eva Blomqvist Håkansson

Skolläkare
Eva Blomqvist Håkansson

Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedtchrister.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Icon

Riadh Mayouf
Lärare moderna språk, elevvärd & Coach 6A
riadh.mayouf@jenseneducation.s

Icon

Robin Persson
Lärare Idrott & hälsa, engelska, Coach 6A
robin.persson@jenseneducation.s

Icon

Alexandra Padilla 
Lärare SO & svenska,
Coach 7Aalexandra.padilla@jenseneducation.s

Icon

Christer Hjärtenstedt
Resurslärare &
Coach 7A
christer.hjartenstedt@jenseneducation.s

Icon

Linnéa Westerholm
Lärare HKK & slöjd,
Coach 7B
linnea.westerholm@jenseneducation.s

Icon

Felix Engman
Lärare matematik,
Coach 8A
felix.engman@jenseneducation.s

Icon

Nicolina Gull
Lärare engelska & matematik,
Coach 8A
nicolina.gull@jenseneducation.s

Icon

Mathilda Netje
Lärare slöjd, bild & teknik,
Coach 9A
mathilda.netje@jenseneducation.s

Icon

Rebecca Rönström
Lärare svenska & SO,
Coach 9A
rebecca.ronstrom@jenseneducation.s

Icon

Joakim Lindoff
Lärare i musik
joakim.lindoff@jenseneducation.s