Julia Brandell

Rektor
Julia Brandell
julia.brandell@jenseneducation.se
0700 90 41 72 

Vid frågor angående köplats - kontakta vår administratör

 

 

Anneli Östlund

Administratör
Anneli Östlund
anneli.ostlund@jenseneducation.se
0737 73 18 60
Telefontid 07.30 - 11.30

 

Besöksadress

Lärarrummet
 0737 731 861

Besöksadress

Besöksadress
Alstaviksvägen 21
 Stockholm

icon_sjukanmalan

Sjukanmälan
Sker via Schoolsoft


Christer Lallerstedt

Skolpsykolog
Christer Lallerstedtchrister.lallerstedt@jenseneducation.se
​070-698 04 72​

Lena S

Kurator
Lena Sevilä
lena.sevila@jenseneducation.se
0737 73 18 94 

Bild

Studie-och yrkesvägledare
Frida Westberg Atteman
frida.westberg@jenseneducation.se

Bild

Skolsköterska
Sandra Boge
sandra.boge@jenseneducation.se

Eva Blomqvist Håkansson

Skolläkare
Eva Blomqvist Håkansson

Bild

Anne Arvidsson
Specialpedagog
anne.arvidsson@jenseneducation.se

Bild

Riadh Mayouf
Lärare franska och spanska, Coach 7A
riadh.mayouf@jenseneducation.s

Bild

Robin Persson
Lärare Idrott & hälsa, engelska, Coach 8B
robin.persson@jenseneducation.s

Bild

Alexandra Padilla 
Lärare SO & svenska
Coach 8Aalexandra.padilla@jenseneducation.s

 
Bild

Christer Hjärtenstedt
Resurslärare &
Coach 7A
christer.hjartenstedt@jenseneducation.s

Bild

Linnéa Westerholm
Lärare HKK & slöjd,
Coach 6A
linnea.westerholm@jenseneducation.s

Bild

Felix Engman
Lärare matematik,
Coach 9A
felix.engman@jenseneducation.s

Bild

Nicolina Gull
Lärare engelska & matematik,
Coach 9A
nicolina.gull@jenseneducation.s

Bild

Patrik Agemalm
Lärare i bild & musik
Coach 7A
patrik.agemalm@jenseneducation.se

Bild

Rebecca Rönström
Lärare svenska & SO,
Coach 9B
rebecca.ronstrom@jenseneducation.s

Bild

Lottie Hermansson
Lärare i svenska och SO
lottie.hermansson@jenseneducation.se

Bild

Jan Craenen
Lärare i NO, engelska och tyska
jan.craenen@jenseneducation.se